ژابیت|مرجع تخصصی نیازمندی‌های موبایل

سوالات متداول از ژابیت


 

چگونه آگهی خود را روی ژابیت قرار دهم؟

وب‌سایت:
تنها کافی‌ست روی «اضافه کردن آگهی» بالای صفحه کلیک کنید؛ پس از انتخاب دسته موردنظرتان، اطلاعات آگهی را کامل کنید و آگهی را ارسال کنید. پس از آن مدیریت ژابیت آگهی شما را مورد بررسی قرار داده و آگهی شما در سایت ژابیت نمایش گذاشته می شود.

 

برنامه‌ٔ اندرویدی ژابیت:

تنها کافی‌ست علامت «+» پایین صفحه در برنامه را لمس کنید. از بین دسته ها، دسته مرتبط به خود را انتخاب نموده، اطلاعات آگهی را کامل کنید و در نهایت آگهی را ارسال نمایید. پس از آن مدیریت ژابیت آگهی شما را مورد بررسی قرار داده و آگهی شما در سایت ژابیت نمایش گذاشته می شود.


چگونه خرید و فروشی مطمئن‌تر انجام دهم؟

ژابیت همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای، از هویت آگهی‌دهندگان ناآگاه است. پیشنهاد ما به شما این است که اکیداً پیش از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است.


چرا گاهی اوقات تأیید آگهی‎ها طولانی می‎شود؟

بررسی آگهی‎ها یک فرآیند انسانی است. به همین دلیل برای حفظ کیفیت آگهی های ژابیت باید این کار با دقت انجام شود. بازبینی‎ها توسط ناظران در ساعات و روزهای کاری انجام می‎گیرد؛ کمی صبور باشید.


من خیلی زود کالای خود را روی ژابیت به فروش رساندم! چگونه می‌توانم از این کار شما حمایت کنم؟

بهترین حمایت شما، ترویج ژابیت است. پس ژابیت را به دوستان خود معرفی نمایید!