ژابیت|مرجع تخصصی نیازمندی‌های موبایل

بهترین نرم افزار مخفی سازی عکس و برنامه آیفون

نرم افزار موبایل

1 هفته پیش

بهترین نرم افزار مخفی سازی عکس و برنامه آیفون

بهترین نرم افزار مخفی سازی عکس و برنامه آیفون

بهترین نرم افزار مخفی سازی برنامه آیفون چیست؟ چطور می توان با نصب یک برنامه عکس های شخصی خود را در آیفون مخفی کرد؟ آیا شما عکس‌ها وبرنامه هایی در آیفون خود دارید که می‌خواهید آنها را مخفی نگهدارید؟ نگران این هستید که گوشی خودتان را برای بازی به کودکانتان بدهید یا برای تماس گرفتن به دوستانتان قرض دهید و ناگهان آن عکس‌ها بر روی صفحه نمایان ‌شوند. فرقی نمی کند که محتوای عکس‌ها و برنامه های شما چه چیزی باشد، ما دراینجا در سایت پر بازدید ژابیت بهترین نرم افزارهای آیفون برای پنهان نمودن عکس‌ و برنامه را به شما معرفی خواهیم کرد.

۱- برنامه Private Photo Vault – Pic Safe

برنامه‌ی Private Photo Vault – Pic Safe یک برنامه‌ی رایگان و خوب است که می‌توانید برای پنهان کردن عکس‌های خودتان در آیفون از آن استفاده نمایید.

ابتدا برنامه‌ی Private Photo Vault – Pic Safe را نصب نمایید و کد عبور(passcode) را وارد کنید. (نکته:  در صورت فراموش کردن کد عبورتان، می‌توانید به صورت اختیاری ایمیل خود را وارد نمایید.)

 حال وارد برنامه می شوید و می‌توانید عکس‌های دلخواهتان را از گالری عکس‌ها یا دوربین گوشی خود به برنامه اضافه نمایید؛ یا در صورت داشتن پوشه می‌توانید عکس‌ها را منتقل کنید. اینک پس از اضافه کردن عکس‌ها از شما سؤال می‌شود که آیا مایل به حذف عکس‌ها از محل اولشان هستید، که باید پاسخ دهید.

۲- برنامه Secret Photo Album Hide Photo

برنامه‌ی Secret Photo Album Hide Photo نیزمانند برنامه‌ی Private Photo Vault شروع خواهد شد؛ و برای مخفی کردن عکس و برنامه های آیفون شما کارایی دارد. برای شروع  ابتدا کلمه‌ی عبور خود را ساخته و آن را ثبت نمایید تا از این مرحله عبور کنید. هر چند که امنیت عکس‌های شما کاهش می یابد. (نکته: شما می‌توانید آدرس ایمیل خودتان را در صورت فراموش کردن کلمه‌ی عبور وارد نمایید.)

 حال شما می‌توانید عکس‌های خودتان را از( Photos app و iCloud, camera ) به برنامه انتقال دهید، یا یک آلبوم جدید با اسم دلخواه خود درست کنید، و یا با قابلیت Pan Gesture عکس‌های متعددی را به آسانی انتخاب کنید و انتقال دهید. در ضمن این برنامه به شما این اجازه را می دهد که بعد از انتقال، عکسها از گالری شما پاک شود.

۳- برنامه Secret Photo Vault- Keepsafe

این برنامه نیز برای مخفی کردن عکس و برنامه های آیفون در اختیار شما قرار گرفته است. در برنامه‌ی Secret Photo Vault- Keepsafe می‌توانید به وسیله‌ی اسم و آدرس ایمیل خود یک اکانت جدید ایجاد نمایید و با وارد نمودن کلمه‌ی عبور  به برنامه دسترسی پیدا کنید. صفحه‌ی اصلی قابلیتی فراتر از ساخت آلبوم مانند، اضافه کردن ویدئو، حافظه‌ی آیدی و آلبوم مشترک را دارا می باشد.

می‌توانید برای امنیت بیشتر برای هر یک آلبوم‌های خصوصی خودتان یک رمز عبور بگذارید. سپس عکس‌ها را از گالری، دوربین یا پوشه‌ی فایل‌ها به این برنامه انتقال دهید. این برنامه نیز مانند دیگر برنامه‌ها قابلیت حذف عکس از محل اولیه‌اش را دارد.

برنامه‌ی Secret Photo Vault- Keepsafe تنظیماتی برای زنگ‌های هشدار ورود غیرمجاز، پین تقلبی، تم‌ها و سایر موارد را نیز دارد که این نرم افزار را به گزینه‌ی مناسبی برای پنهان کردن عکس‌هایتان تبدیل کرده است.

 گاوصندوق امن عکس و فیلم در آیفون (Safety Photo Video)

برنامه گاو صندوق در آیفون نیز محلی امن برای مخفی سازی فیلم و عکس های شما خواهد بود. هر کاربری اطلاعات مهم و شخصی در گالری خود دارد که نمیخواهد کسی به آن دسترسی پیدا کند.

تنها راه جلوگیری از دسترسی دیگران به اطلاعات شما، رمز گذاری روی آنها است. نرم افزار MobiSafety این قابلیت را به آیفون شما خواهد داد.

روش کار با این نرم افزار بسیار ساده است.با این برنامه می تونید برای عکس ها و فیلم های خصوصی تان که دوست ندارید دیگران ببینند، پسورد بگذارید. هم چنین می تونید با کامپیوتر و از طریق مرورگرهای مختلف، عکس و فیلم جدید آپلود کنید

سخن آخر

امید واریم که شما توانسته باشید با استفاده از برنامه های گفته شده اطلاعات خصوصی خود را در پشت اثر انگشت یا رمز عبور مخفی نمایید. تمام این برنامه ها برای شروع رایگان هستند و برای استفاده از قابلیت های پیشرفته مانند همگام سازی ابری باید نسخه پولی برنامه ها را خریداری نمایید.

ما با این مقاله با موضوع بهترین برنامه ها برای مخفی سازی عکس و برنامه های آیفون با شما بودیم.

مطالب پیشنهادی
امتیاز مقاله :
اشتراک گذاری این مطلب :
نظرات
شما تا به حال نظری نداده اید، نظر خود را ثبت کنید.

هنوز هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است
جستجو
تماس با ما